Salon Audi w Koszalinie uzyskał pozwolenie na budowę

Projekt Audi City w Koszalinie posiada pozwolenie na budowę. Oprócz salonu z serwisem, powstaną także warsztaty mechaniczne, blacharnia i lakiernia. Dokumentacja techniczna i wykonawcza obiektów jest na ukończeniu.

Audi Terminal w Wieliczce, budowa rozpoczęta

Inwestor – Grupa Cichy-Zasada – rozpoczął w Wieliczce realizację salonu Audi wraz z serwisem i ekspozycją samochodów Audi Select :plus. Budowę realizuje SARIVO zaś nasze biuro sprawować będzie nadzór autorski nad realizacją.

Budynek mieszkalny w Gliwicach z ostatecznym pozwoleniem na budowę

Następny projekt mieszkaniowy naszego autorstwa uzyskał pozwolenie na budowę. Wkrótce przystępujemy do projektu wykonawczego pięciokondygnacyjnego budynku z wielostanowiskowym garażem podziemnym. Zaplanowano w nim dwu- i trzypokojowe komfortowe mieszkania o łącznej powierzchni około 3.000 m kw.

Audi Terminal w Wieliczce uzyskał pozwolenie na budowę

Salon Audi Terminal, projektowany przez nas w Wieliczce dla Grupy Cichy-Zasada, otrzymał pozwolenie na budowę. Projekt realizacyjny salonu z serwisem i zlokalizowaną na dachu ekspozycją samochodów Audi Select :plus jest również na ukończeniu. Rozpoczęcie realizacji inwestycji wkrótce będzie możliwe.

Nowa Siewna – budowa II i IV etapu inwestycji zakończona

Budowa II i IV etapu inwestycji przy ul. Siewnej w Krakowie realizowana przez Re-Bau dla Super Krak S.A. została ukończona. Wraz z pozwoleniem na użytkowanie, zakończony został nadzór autorski nad realizacją projektu. Do odbioru przygotowano 168 mieszkań o łącznej powierzchni około 9.700 m2

Współpraca z Grupą Kapitałową Cichy-Zasada

Poszerzamy współpracę z Grupą Kapitałową Cichy-Zasada, największą firmą dealerską w branży motoryzacyjnej w Polsce. W ramach zawartych umów oprócz projektu salonu Audi w Wieliczce będziemy odpowiedzialni za opracowanie dokumentacji dla salonu Audi w Nowym Sączu oraz przebudowę salonu Audi w Wilanowie

Audi Terminal, akceptacja koncepcji

Miło nam poinformować o zakończeniu fazy uzgodnień koncepcji salonu Audi w Wieliczce. Opracowanie wykonane przez nasze biuro zyskało akceptację Grupy Cichy-Zasada, Architekta Audi AG oraz Volkswagen Group Polska. Ruszają prace nad projektem budowlanym obiektu o powierzchni 4140m2 mieszczącego salon sprzedaży i ekspozycję samochodów nowych, sprzedaż i ekspozycję samochodów używanych oraz wysokokwalifikowany serwis marki.