Nowa Siewna – budowa II i IV etapu inwestycji zakończona

Budowa II i IV etapu inwestycji przy ul. Siewnej w Krakowie realizowana przez Re-Bau dla Super Krak S.A. została ukończona. Wraz z pozwoleniem na użytkowanie, zakończony został nadzór autorski nad realizacją projektu. Do odbioru przygotowano 168 mieszkań o łącznej powierzchni około 9.700 m2

Współpraca z Grupą Kapitałową Cichy-Zasada

Poszerzamy współpracę z Grupą Kapitałową Cichy-Zasada, największą firmą dealerską w branży motoryzacyjnej w Polsce. W ramach zawartych umów oprócz projektu salonu Audi w Wieliczce będziemy odpowiedzialni za opracowanie dokumentacji dla salonu Audi w Nowym Sączu oraz przebudowę salonu Audi w Wilanowie

Audi Terminal, akceptacja koncepcji

Miło nam poinformować o zakończeniu fazy uzgodnień koncepcji salonu Audi w Wieliczce. Opracowanie wykonane przez nasze biuro zyskało akceptację Grupy Cichy-Zasada, Architekta Audi AG oraz Volkswagen Group Polska. Ruszają prace nad projektem budowlanym obiektu o powierzchni 4140m2 mieszczącego salon sprzedaży i ekspozycję samochodów nowych, sprzedaż i ekspozycję samochodów używanych oraz wysokokwalifikowany serwis marki.

Projekt budowlany zespołu pensjonatowego nad Zalewem Zegrzyńskim

Boniakowski i Skucińska Dej Architekci zakończyło projekt przebudowy, rozbudowy i budowy zespołu pensjonatowego w Białobrzegach nad jeziorem Zegrzyńskim pod Warszawą i wystąpiło w imieniu inwestora z wnioskiem o pozwolenie na budowę.

W zespole budynków o łącznej powierzchni użytkowej 8700m2 zaplanowano komfortowe apartamenty na wynajem wraz z basenem rekreacyjnym, strefą Spa i restauracją.

Nowa Siewna, III etap

Boniakowski i Skucińska Dej Architekci rozpoczyna prace nad projektem wykonawczym ostatniego z etapów inwestycji Nowa Siewna. Opracowaniem objęte zostaną dwa budynki mieszkalne o łącznej powierzchni użytkowej 3425 m2. Rozpoczęcie budowy na podstawie wykonanego w naszym biurze projektu możliwe będzie w drugiej połowie br.

Na Błonie, Kraków

Rozpoczynamy pełnienie nadzoru autorskiego nad realizacją budynku wielorodzinnego przy ul. Na Błonie w Krakowie. Projektanci Marcin Boniakowski i Magdalena Skucińska-Dej stworzyli projekt komfortowego, kameralnego budynku otwartego na panoramę Lasu Wolskiego, który zapewni przyszłym mieszkańcom wygodę i poczucie prywatności. Trzykondygnacyjny budynek z tarasem widokowym na dachu zawierać będzie 35 apartamentów o łącznej powierzchni użytkowej 1490 m2.

Audi Terminal, Wieliczka

Spółka Boniakowski i Skucińska Dej Architekci nawiązała współpracę z  największą firmą dealerską w branży motoryzacyjnej w Polsce – Grupą Cichy-Zasada. W ramach zawartej z inwestorem umowy zrealizowany zostanie projekt salonu i serwisu Audi w Wieliczce.

Zespół pensjonatowy nad Zalewem Zegrzyńskim

Rozpoczynamy prace nad koncepcją architektoniczną zespołu pensjonatowego nad Zalewem Zegrzyńskim pod Warszawą. W dalszej fazie opracowania Boniakowski i Skucińska Dej Architekci będzie odpowiedzialne za wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej oraz pełnienie nadzoru nad realizacją inwestycji.

Nowy Świat, Gliwice

Pragniemy poinformować o zamknięciu fazy opracowania dla wariantowej koncepcji architektonicznej budynku wielorodzinnego w Gliwicach. Pięciokondygnacyjny budynek o powierzchni użytkowej mieszkalnej 4.450 m2 mieścić będzie 77 mieszkań oraz garaż wielostanowiskowy.

Lema 28, Kraków

Boniakowski i Skucińska Dej Architekci rozpoczyna pełnienie nadzoru autorskiego nad realizacją budynku wielorodzinnego przy ul. Lema 28 w Krakowie. Budynek mieścić będzie 67 mieszkań o łącznej powierzchni 4560m2 oraz usługi o powierzchni sprzedaży 650 m2. Projekt realizuje postulat połączenia architektury wykorzystującej potencjał lokalizacji przy jednoczesnym zapewnieniu funkcjonalności budynku dającego poczucie prywatności i komfortu. W projekcie wykończenia części wspólnych budynku nasi projektanci wykorzystali geometryczne grafiki inspirowane tematyką kosmosu autorstwa Pierre Voisin’a tworząc wnętrza o niepowtarzalnym klimacie.